פרס הרופא המסור של המדינה
בואו להצביע עבור הרופא המסור של המדינה, הדרך שלנו לומר "תודה!"
לכולנו יש את הרופא או רופאה ההם ששינו את חיינו. הרופא שהקשיב, כשאחרים כבר לא שמעו. הרופאה שיזמה, בדקה, חקרה וקראה עוד ועוד, בשביל לעזור ולחפש תשובה עבורנו. הרופא שריגש אותנו עם האכפתיות שלו, שחימם לנו את הלב עם הדאגה והרגישות שהפגין. אותו רופאה שלקחה סיטואציה מלחיצה ומדאיגה והפכה אותה לנעימה יותר, קלה יותר.
למעשה, בלאומית אנחנו מאמינים שכל הרופאים שלנו עונים על ההגדרה הזו. לצד נושא המקצועיות, חרטנו על דגלנו מושגים כמו אכפתיות, מסירות ורגישות, ואנחנו מקפידים שכל העובדים שלנו יהיו בעלי עקרונית דומים, בעלי ראיית עולם המשלבת בין פרופסיונאליות לאנושיות כערך עליון.
אין לנו צל של ספק שהרופאים שלנו הם מהטובים בישראל, וראויים לכל הוקרה שרק ניתן.
עכשיו רק נותר להצביע:
קרן דניאלי מחפשים את הרופאים המסורים של המדינה, רופאי משפחה אשר עשו את הצעד הנוסף, הלכו מעל ומעבר בשביל הבריאות הפיזית שלנו ולמען השלווה הנפשית שלנו, במטרה לומר להם "תודה" ולהעניק להם את ההכרה לה הם ראויים. אם אתם מרגישים שרופא/ת המשפחה שלכם מצליחים לשלב אמפטיות ואכפתיות עם מקצועיות ללא פשרות, זה המן להצביע עבורם, בקישור הבא: הרופא המסור של המדינה.
אל תשכחו למלא את כל הפרטים שלכם, את שם קופת החולים ושם הרופא/ה ותנו להם ציון. זוהי דרך נהדרת להביע את הערכתם כלפי אותו אדם שמטפל בכם במסירות כה רבה. אז הצביעו, ואמרו "תודה"!